Duyurular

 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ ERKEN KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR .

 2 MAYIS CUMARTESİ SANAT SERGİSİ VE POTFOLYO SUNUMLARIMIZI YAPIYORUZ

 17 MAYIS PERŞEMBE "OKUL DIŞARIDA GÜNÜ" İÇİN FLORYA ATATÜRK ORMANINA GİİDİYORUZ .

Psikoloğumuz
ziyaretci defteri
Yemek Listesi
aylık yemek listesi
Pelikan Akademi'de Bir Gün
Eğitim Anlayışımız
Soru - Cevap Köşesi
Mad Science
Mad Science


 
   

Çocuklar yeryüzünün sırlarını  keşfediyor.....

FEN BİLİMLERİNİN  ‘’ EĞLENCELİ’’  SUNUMUNDA DÜNYA LİDERİ

“ MAD SCIENCE” ARTIK TÜRKİYE ‘DE …

Merkezi  Kanada Montreal’de bulunan ve 22 yıldan beri çocukların hayal gücünü ateşleyen, bilimsel eğitim programlarını eğlenceli  etkinlik ve aktivitelerle sunan Mad Science hızlı bir başlangıçla Ekim ayından  itibaren artık Türkiye’de….

“ Mad Science”  3- 12 yaş arası çocuklara, bilimsel konuları dokunarak, hissederek, tadarak ve uygulayarak   aynı zamanda  eğlenerek öğreten   dünya çapında yaygın bir eğitim programı..

Mad Science, fen biliminin gerçekte ne olduğunu, pozitif bilimlerin çalışma mantığının ve yeryüzünün sırlarının çocuklara öğretilmesinde eğlenceli, etkileşimli, uygulamalı ve eğitsel eğitim programlarıyla; çocuklar roket yapmayı, şimseklerin oluşmasını,  yanardağların lav püskürtmesi, uçakların uçma nedenlerini vb pek çok bilimsel konuyu hem eğlenerek hem de uygulayarak öğrenirken; sunduğu eğlenceli, etkileşimli, uygulamalı ve eğitsel programlarıyla, çocukların  hayal gücünü ve merakını ateşleyerek, heyecan verici, canlı ve interaktif bir biçimde katkıda bulunuyor.

Kimler  Yararlanmalı ?

22 yıldan bu yana dünyanın pek çok ülkesinde ana  okulları ve  ilköğretim okullarında, doğum günü partilerinde, yaz kamplarında, özel grup toplantılarında ve sosyal sorumluluk projelerinde Mad Science eğitim programları  yaygın olarak kullanılmakta..

Neden Mad Science ?

Hizmetlerini  Eğlenceli Bilim  Eğitim  Programlarında  iki ayrı grup altında toplayan “ Mad Science İstanbul”,  200 saatlik etkileşimli bilim eğitim programına ve 2.000 adet bilimsel deney uygulamasına sahiptir. Bu programlar,  ürünlerle birlikte, 3 – 12 yaş grubu çocuklara sunulmaktadır.

 


 


   

1